Një 18-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në plazhin e Tales në Lezhë.

 

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

 

I riu është marrë me urgjence nga autoambulanca dhe është dërguar në spitalin e Lezhës, nga ku mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi ka pirë shumë ujë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *