Rezarta Shkurta ka festuar 35-vjetorin e lindjes ditën e enjte.

 

Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një video-sekuence të festes që partneri i saj Ermal Hoxha, I kishte dedikuar me rastin e datëlindjes.

 

Një video e shkurter por plot me momente sensual mes ciftit dhe trokitjen e gotave të shampanjës, që është pritur me reagime dhe komente të shumta jo vetëm nga fansat e këngëtares por edhe miq e kolege të artit.

 

“35 më gjeti me zemrën plot”, shkruan në krah të videos së postuar në Instagram, Rezarta Shkurta.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *