Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës.

Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm Soolking dhe ky i fundit prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri ku ka xhiruar klipin që nuk është lançuar ende.

 

Siç lajmëroi Dhurata në një postim në Instagram kënga e shumëpritur është publikuar në “streaming” në të gjitha platformat (përveç Youtube), por prej disa ditësh disa fragmente të saj kanë qarkulluar në rrjetet sociale.

Siç duket Soolking është dashuruar me Shqipërinë dhe shqiptarët dhe i ka habitur së fundmi të gjithë me komentin e tij. Në postimin e Dhuratës, këngëtari i njohur ka shprehur hapur dashurinë për vendin tonë./Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *