Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas informacioneve se kreu i PD-së, Lulzim Basha ka një ashensor privat në pallatin e tij, ku ka shtuar edhe një kat, lejen e të cilit e ka firmosur vetë.

 

Përmes një postimi në Twitter shefi i qeverisë ka ironizuar liderin e opozitës ku shkruan se nuk mund të ndajë ashensorin me të tjerë, pasi e zë gjumi në zbritje, dhe e merr në ngjitje.

 

Artist ç’janë këta që ankohen pse ke zaptuar ashensorin e pallatit? Po si mund të ngjitesh e të zbresësh ti me të tjerë, kur në zbritje s’të ka dalë ende gjumi, ndërsa në ngjitje të ka marrë krejt gjumi!Ti shyqyr e bëre PD si ashensorin, jo më të lirosh ashensorin?Ta harrojnë?.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *