Dy makina të një 36-vjeçari janë qëlluar me armë.

 

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit në Velipojë të Shkodrës.

 

Dy mjetet tip “Ford Fiesta” dhe “Benz” ishin të parkuara në rrugë, pranë banesës së 36-vjeçarit.

 

Autori nuk është identifikuar ende, ndërsa nuk dihen akoma as shkaqet e ngjarjes.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.