Niko Komani i cili fshihet pas imazheve të kurara të personazheve shqiptarë ka qenë i ftuar në emisioni Vizioni I Pasdites në Vizion Plus.

Duke u ndalur tek realizimi I videoklipit të Tunës që u kthye në hitin e 2013-ës, Niko Komani zbuloi disa nga prapaskenat në sheshin e xhirimit.

 “Ka dalë dhe ka dalë super hit, zogu.  E gjithë atmosfera ka qenë e elektrizuar jo personalisht . Unë kam qenë me Tunën mundohesha ta qetësoja. Ka qenë gjithë atmosfera e elektrizuar  dhe ai u bë hit. Janë prerë skena sepse Tuna ra në pishinë, skena që u prishen dhe menduam që nuk do dilnin kurrë, dhe aq skena sa mbajtën ajo u bë hit,” –ka përfunduar Niko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *