Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës.

 

Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë angazhimet familjare.

 

Por fill pas ndarjes Miley u pa në Como të Italisë, në skena të nxehta me blogeren Kaitlynn Carter.

 

Por pavarësisht këtij fakti, Liam duket se nuk është shqetësuar aspak i cili ka reagaur për jerë të parë në Instagram duke hedhur poshtë lajmin e Daily Mail se ai po vuan në lidhje me ndarjen. Liam i ka uruar Miley-t gjithë të mirat duke theksuar se çdo citim tjetër është fals.

 

“Përshëndetje të gjithëve. Thjesht një shënim i vogël për të thënë se unë dhe Miley jemi ndarë së fundi dhe nuk i uroj gjë tjetër asaj veç shëndet dhe lumturi. Kjo është një çështje private dhe unë nuk kam bërë dhe as do të bëj ndonjë koment për gazetarët ose mediat. Çdo citim që më atribuohet mua është fals. Paqe dhe dashuri”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *