Policia e Durrësit ka arrestuar një 68-vjeçar për veprën penale “Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë”.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale B.S., pronarin e një hoteli në lagjen nr.13, në hotelin e të cilit u dëmtua një punëtor.

I lënduari, 63-vjeçari me iniciale R.M., u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *