Subscribe

Edhe deputeti Flamur Noka ka mbërritur në prokurori, ku do të merret në pyetje për rolin e tij në organizimin e protestës së 8 janarit në selinë blu, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

 

Ndërkohë, ish-lideri historik i të djathtës ndodhet në prokurori që prej orës 11:00, dhe ende nuk ka përfunduar dëshminë para organit të akuzës.

 

Nga ana tjetër, Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi do të merren në pyetje ditën e premte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *