Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion blic në këtë qytet pas informacioneve për aktivitet kriminal në lagjen “Partizani” pranë spitalit.

 

Nga të dhënat e para  mësohet se gjatë kontrollit të banesave është gjetur armë dhe drogë, ndërsa një person është shoqëruar.

 

Nuk ka të dhëna zyrtare në lidhje me këtë aksion të nisur paraditën e kësaj të premte në qytetin bregdetar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *