Nje operacion i madh i policise eshte duke u zhvilluar ne qarkun e Gjirokastres.

Ne fokus te forcave te rendit ka qene sidomos Tepelene.

Operacioni ka per synim kontrollet per droge dhe goditjen e grupeve kriminale qe veprojne ne kete fushe.

Mesohet se deri ne oret e paradites kete te enjte jane arrestuar 7 persona….

Operacioni vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *