Policia e Lezhës liroi një pjesë të plazhit të Tales nga çadrat dhe shezlongët e vendosur pa leje.

 

Nën hetim u vendosën shtetasit N. H., 27 vjeç, banues në Lezhë dhe P. K., 52 vjeç, banues në Kurbin.

 

Ata kishin zaptuar hapësirën publike në plazh.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.