Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti të regjistruar ditën e sotme në Tiranë.

Policia bën me dije se punonjësi i Policisë inspektor Xh. M., duke drejtuar automjetin e shërbimit dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij.

Si pasojë automjeti është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Xh. B. dhe me një automjet të parkuar.

Tre të lënduarit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *