Dy shtetas të shpallur në kërkim janë vënë në prangat  e policisë së Pogradecit.

 

Sipas policisë të ndaluarit janë shtetasit me iniciale E.M, 21 vjeç dhe S.D, 24 vjeç.

 

21 vjeçari ishte dënuar me 4 vjet e 6 muaj burg për veprën “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve, ndërsa shtetasi S.D rezultonte i dënuar 4 muaj burg për veprën “Kalimi i paligjshëm i kufirit shtetëror”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *