Poeti i njohur Agim Doçi është shtruar me urgjencë në reanimacionin e repartit të Neuroligjisë mëngjesin e sotëm për shkak të një hemorragjie cerebrale.

Lajmi konfirmohet prej famijarëve të poetit për Vizion Plus.

Lexo edhe :

Related Posts

Mësohet se gjendja e Doçit është e rëndë. Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve, të cilët po monitorojnë nga ora në orë ecurinë.

Ai është autor i dhjetëra teksteve dhe fitues i disa festivaleve. Dy prej teksteve të poetit Agim Doçi kanë përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *