Një person ka humbur jetën në Vaun e Dejës gjatë ditës së djeshme, teksa ishte duke peshkuar me rrjetë në lumin Drin.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur të enjten dhe viktima është L.C, 54 vjeç nga Vau i Dejës. Nga hetimet paraprake rezulton se viktima ka pësuar infarkt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *