Policia e Fierit arrestoi këtë të mërkurë një 66-vjeçar, i përfshirë në një sherr që përfundoi në përdorimin e armëve.

 

Sipas policisë, ai ka plagosur me armë gjahu një 37-vjeçar, pas një konflikti për motive të dobëta.

 

I plagosuri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, kurse autori u kap dhe tani duhet të përballet me akuzën “Plagosje e rëndë me dashje”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.