Dy vëllezër kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me armë në Velipojë, në afërsi të plazhit. Ngjarja ndodhi mesditën e së premtes, ndërsa të plagosur jane Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç. Ata janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Shkodrës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia arrestoi nje prej të dyshuarve si autorë të plagosjes. Ai është Besnik Ndoji, banues në Velipojë. Ndërkohë janë ngritur disa pika kontrolli për të ndaluar autorin e dytë të implikuar në ngjarje.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *