Dy të rinj mbetën të plagosur me armë zjarri mesnatën e shkuar në afërsi të Mamurrasit.

Të plagosurit janë 21-vjeçarët Klevis Lika dhe Eltion Zyka, banues në Mamurras.

Dy të plagosurit janë nisur për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e policisë dhe po kryhen veprimet ku kanë bërë të mundur identifikimin e autorit, por pa mundur ta kapin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *