25 vjeçari, i cili aksidentoi pasditen e të premtes një 82 vjeçar në tiranë, është arrestuar.

 

I moshuari, i cili u dërgua në spital, humbi jetën mëngjesin e kësaj të shtune si pasojë e plagëve të marra.

 

Mariglen Harizi, humbi kontrollin e mjetit tip “Bmw” në zonën pranë stacionit të fundit të tiranës së re, në bulevardin “Bajram Curri” dhe pasi perplasi te moshuarin përfundoi në anë të Lumit te Lanës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *