Një 70-vjeçar mbeti i plagosur pas një aksidenti të ndodhur këtë të hënë në aksin rrugor Peshkëpi-Vlorë.

 

Policia njofton se në aksident janë përfshirë dy makina, një tip “Volkswagen” dhe një tip “Benz”.

 

I moshuari që u plagos ishte pasagjer në njërin prej mjeteve dhe u transportua në spital për ndihmë mjekësore.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *