Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të martë në Fier.

 

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, Patos, ku një mjet tip “Zetor”, me drejtues shtetasin B.T, 39 vjeç, banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vdekur drejtuesi i mjetit.

 

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *