Një betoniere është përmbyesur në rrugë në afërsi të Fush Bullit në Elbasan.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit 60-vjeçari Th.Zh, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Njoftimi:

Në fshatin Fush Bull, betonierja e një fime ndërtimi, që drejtohej nga shtetasi Th. Zh., rreth 60 vjeç, dyshohet se për shkak të një defekti teknik, ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi Th. Zh., i cili është transportuar në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të daljes nga rruga të betonieres.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *