Një 48 vjeçar në Durrës është plagosur mbrëmjen e së martës pasi është përleshur me grabitësit të cilët kanë tentuar ti vjedhin shtëpinë.

 

Sipas uniformave blu të qytetit bregdetar ngjarja ka ndodhur në fshatin Pjeshkë, Durrës, ku tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e shtetasit F.M. 48 vjeç.

 

Pronari ka arritur që të pikasë grabitësit dhe si pasojë e përleshjes me ta është plagosur me sende të forta në këmbë dhe ndodhet në spitalin e Durrësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *