Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka përdhunuar një vajzë 16-vjeçare.

 

Në pranga përfundoi i riu me iniciale F. H., 28 vjeç, banues në Shijak. Në njoftimin e policisë thuhet se 28-vjeçari ka dhunuar dhe ka detyruara të miturën që të kryejë marrëdhënie seksuale, kundër dëshirës së saj.

 

Po ashtu, sot, policia e Durrësit ka arrestuar dhe një 44-vjeçar, i cili rezulton i dënuar me 1 vit burg nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës për veprën penale “Vjedhja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *