Partizani nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 1 me 1 në Vlorë, përballë Flamurtarit.

 

Një 90 minutësh i shpërdoruar nga ana e të kuqve, që synonin “arratinë” në tabelën e klasifikimit.

 

Belica zhbllokoi shifrat në minutën e 54, por vetëm 4 minuta më vonë Nebihi vendosi ekuilibrat dhe rezultatin përfundimtar 1 me 1.

 

Me këtë barazim Partizani udhëheq Superligën me 22 pikë, dy më pak se Bylisi i vendit të dytë ndërsa Flamurtari vijon në vend të fundit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *