Ka dështuar prova gjenerale e Paris Sen Zhermen ne prag te sfides se te mërkurës ne shtëpi kundër Bajernit te Mynihut.

 

Megjithëse me Mbape dhe Kavanin ne sulm, por pa Nejmar, kryeqytetasit nuk kane shkuar me shume se nje barazim pa gola ne Monpelje dhe tashme diferenca nga Monako e vendit te dyte është vetëm nje pike.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.