Dita e nesërme pritet të jetë me temperatura të larta.

Në Tiranë parashikohet që temperaturat të arrijnë 36 gradë.

Mot shumë i nxehtë veror parashihet të mbajë edhe ditëve të ardhshme. Temperaturat do të shënojnë rritje edhe më të mëdha, kurse zhvillimet e vranësirave do të jenë të pakta dhe të izoluara edhe gjatë fundjavës. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *