Policia e Lushnjës ka parandaluar një ngjarje të mundshme kriminale në familje.

Një 58-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vazjës së tij dhe e ka kanosur atë me mjet prerës.

“Si rezultat i ndërhyrjes së menjëhershme të shërbimeve të Policisë është arrestuar në flagrancë shtetasi V. C., 58 vjeç, banues në Lushnjë”, thuhet në njoftimin e bluve.

Shërbimet e Policisë kanë sekuestruar në cilësinë e provës materiale mjetin prerës (thikë) me të cilin dyshohet se ky shtetas ka kanosur vajzën e tij.  /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *