Shpejtësia dhe parakalimi i gabuar i kanë marrë jetën një 22 vjecari.

Aksidenti I rëndë është shënuar pasditen e kesaj te marte në aksin Rrogozhinë-Kavajë.

Policia konfirmoi se shoferi I një mjeti ka tentuar të bëjë një parakalim dhe për pasojë është përplasur fatalisht me trafikndarësen duke gjetur vdekjen.

Viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale O.L.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *