Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka publikuar këtë të mërkurë disa foto nga procesi i votimit për zgjedhjen e kandidatëve të PD për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021.

 

 

Në një postim në “Facebook”, Paloka shkruan së në votime ka pasur dyndje demokratësh dhe se tashmë pritet vetëm dita e “ndëshkimit” të Rilindjes.

 

“Shkoder, Malesi e Madhe , Vau i Dejes…Ashtu sic pritej, dyndje e demokrateve . Pritet vetem “dita e ndeshkimit” per “rilindjen”, 25 prilli ! Rama ben mire t’i lere te shfryn me vote se ndryshe nuk do kete kohe te pendohet…”, shkruan Paloka.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *