Kati i katërt i një ndërtese në Kolonos të Greqisë u përfshi nga flakët këtë të shtunë si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

 

Mediat fqinje shkruajnë se një person, i cili jetonte me qira, u hodh nga ballkoni për të shpëtuar veten nga flakët që kishin përfshirë godinën.

 

Të tjerë banorë u evakuuan nga forcat zjarrfikëse dhe Policia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *