Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, u është përgjigjur të gjithë zërave kritikë në lidhje me reagimin e saj për vendimin e anulimit të koncesionit të rrugës Thumanë – Kashar dhe kalimin e fondit të planifikuar për këtë rrugë, për “Paktin për Universitetin”.

 

Ministrja Spiropali përmes një statusi në rrjetin social Twitter u është përgjigjur akuzave të opozitës.

 

“Të gabosh është njerëzore të këmbëgulësh në gabim është djallëzore, i thone një llafi! Keqardhje për reagimet ndaj reagimit tim, po duan s’duan ata e ato Pakti për Universitetin ka nga dje të gjithe hapësiren fiskale të aksit Thumanë – Kashar #MeStudentet #KrenarePërPS.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *