Pamje të rënda janë publikuar nga qyteti i Vlorës.

 

Në video shihet një qen i lidhur në pjesën e pasme të një automjeti dhe tërhiqet zvarrë.

 

Pamjet fillimisht janë publikuar nga ambjentalisti Sazan Guri dhe më pas kanë bërë xhiron e rrjetit.

 

Pritet një reagim nga policia pas pamjeve të rënda.

 

One thought on “Pajme të rënda nga Vlora/ Burri tërheq qenin zvarr pas makine (Video)

Leave a Reply

Your email address will not be published.