Policia e Lezhës ka ndërmarrë këtë të enjte një operacion antidrogë.

Uniformat blu kanë gjetur një sasi të konsiderueshme kanabis në një shtëpi të braktisur në fshatin Manati.

Aktualisht policia po kryen kontrolle si dhe po punon per te identifikuar poseduesit e lendes narkotike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *