Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej rreth 300  kilogram lende narkotike e dyshuar si marjuhane. Ne këtë qark ka nisur nje operacion masiv antidroge nga policia vendore, si dhe policia e rrethit gjyqësor Lezhe. Operacioni i koduar “Epilog”, ka rezultuar me arrestimin e shtetasit Pjeter Doni 58 vjeç, si dhe janë shpallur ne kërkim dy persona te tjerë. Marjuhana ishte e fshehur ne bidonë plastike dhe ne thasë e ndodhur ne një banese ne Ishull Lezhe.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *