Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur pasditen e sotme në Kavajë ku po zhvillon “Foltoren” e radhës.

Berisha është pritur me entuziazëm dhe brohorima nga qindra demokratë që kishin mbushur sallën në Pallatin e Kulturës. Demokratët kanë brohoritur në kor “O Sali, o hero, gjithë Shqipëria ty të do”.

Ndërsa me dhjetra qytetarë e kanë shoqëruar Berishën me makina që nga Shkëmbi i Kavajës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *