Subscribe

Një tjetër ngjarje tronditëse është shënuar pas mesantës në spitalin “Shefqet Ndroqi”.

 

Një 60-vjeçar me iniciale L.Sh., i cili ishte shtruar prej dy ditësh në këtë spital pasi doli pozitiv me COVID-19, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i kësaj godine, duke i dhënë fund jetës në mënyrë tragjike.

 

Ky është viktima e pestë brenda pak muajsh që ka kryer aktin e vetëvrasjes deri tani në dy spitalet Covid, “Shefqet Ndroqi” dhe atë Infektiv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *