Këngëtarja Rita Ora ka ndarë më fansat një nga eksperiencat e saj më të këqija.

 

Ora ka treguar për ‘Daily Star’ se një person që ajo nuk kishte folur kurrë më parë, ia kishte dalë të gjente vendndodhjen e shtëpisë së Ritës.

 

Ai kishte lënë valixhen jashtë derës së shtëpisë dhe ishte i sigurt që ajo i kishte kërkuar të jetonin bashkë, por në fakt ajo nuk e njihte aspak atë.

 

Kjo ishte një histori e frikshme për këngëtaren, por ajo sërish ja ka dalë që të mendojë për planet që e presin në vitin 2019.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.