Subscribe

Natasha Rombula një personazh i famshëm i Tik Tok ka përfunduar pas hekurave. Natasha akuzohet se kanë shfrytëzuar nipin e mitur për të përfituar para nga rrjeti social “TikTok”.

Me të njëjtën akuzë është arretsuar edhe djali i Natashës, Armando Kumarakut i cili shfrytëzonte të birin në këtë platformë.

Lexo edhe :

Related Posts

Siç shihet në video, djali i mitur shfaqet në TikTok me një gjuhë denigruese në prani të gjyshes dhe babait i cili e mbështet duke thënë “mirë të thotë”.

E ëma e djalit të mitur ka denoncuar rastin në polici dhe ndaj babait e gjyshes të tij kanë nisur hetimet./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *