Një 73 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi ka kryer vepra të ndryshme të turpshme dhe seksuale ndaj dy minoreneve.

 

Ndalimi i tij u bë pasi nga verifikimet e kryera dhe si rezulat i kqyrjes së pamjeve filmike  rezultoi se shtetasi L.S, 73 vjeç është autor i dyshuar i këtyre  veprave penale.

 

Ky shtetas shfaqet në një video duke kryer vepra të turpshme para dy minoreneve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *