Subscribe

Edhe Ardi Veliu është shkarkuar nga detyra si zëvendës ministër i Energjisë dhe Infrastrukturës. Po ashtu është liruar nga detyra edhe zv/ministrja e Mbrojtjes, Dallëndyshe Bici.

 

Këto vendime të marra në Këshillin e Ministrave i ka bërë publike ministrja Belinda Balluku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *