Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim për “Kultivimi i bimëve narkotike”.

Në pranga përfunduan L. N., 25 vjeç dhe D. N., 57 vjeçe, të dy banues në fshatin Mazrek, Shkodër.

Kapja dhe ndalimi i tyre u bë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër iu ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Kultivim i bimëve narkotike”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.