Policia Kufitare e Morinës arrestohet një 38-vjeçar nga Shkupi që ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar.

 

Autoritetet belge e kërkonin atë sepse e kishin dënuar me tre vite heqje lirie për kultivim droge dhe vjedhje.

 

Djelal Ferati, referuar policisë, u kap duke hyrë në Morinë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *