Një 61-vjeçar u gjet i djegur këtë të enjte në vendin e quajtur “Bari i Madh” në “Skrapar”.

 

“Vizion Plus” mëson se viktima është Kastriot Kodra dhe dyshohet se ai vuante nga probleme psikologjike.

 

Sipas policisë, viktima kishte ndezur zjarr për t’u ngrohur dhe ishte asfiksuar nga tymi duke rënë sipër zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *