Janë publikuar formacionet zyrtare trë ndeshjes mes Sllovenisë dhe Danimarkës.

Oblak do të startojë në portë për sllovenët, teksa Sporar dhe Sesko përbëjnë sulmin.

Lexo edhe :

Related Posts

Ndërkohë, për Danimarkën nuk do të mungojë yjet Christensen dhe Eriksen, teksa në portë starton veterani Schmeichel.

Ndeshja është e vlefshme për grupin C, teksa në mbrëmje luan Anglia ndaj Serbisë. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *