Nderron jete ne moshen 60-vjeç Kastriot Myftaraj.

 

Publicisti, gazetari dhe analisti  ra nga kati i katert i pallatit ku banonte ne rrethana ende te paqarta.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *