Aktori i njohur Brad Pitt ka marrë pjesë të shtunën në ditëlindjen e ish-bashkëshortes së tij Jenifer Aniston.

 

Ai u shfaq në Sunset Hotel, në Los Angeles, me një makinë të zezë.

 

Vizita e Brad Pitt ka ardhur pas ndarjes nga Agelina Jolie.

 

Pitt dhe Aniston u njohën në vitin 1998 dhe u martuan dy vjet më vonë.

 

Ata u divorcuan pesë vjet më vonë në vitin 2005 në momentin kur Pitt u dashurua me Angelina Jolie në setin e filmit, Mr. e Mrs. Smith.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *