Një 39-vjeçar i ka dhënë fund jetës mëngjesin e së enjtes, duke u vetëdjegur me benzinë. Ngjarja e rende ndodhi rreth orës 5.30 në qytetin e Korçës. Olgert Miho, sipas policisë, u vetëvra pas ndarjes nga e fejuara, 2 muaj më parë. Miho kishte shkuar ne banesën e ish-vjehrrës për t’u sqaruar për ndarjen me vajzën e saj. Pas një debati, ai ka dale nga banesa dhe në sheshpushimin e katit pallatit, ka lyer veten me benzine, duke i vene flaken. Për shkak të djegieve të shumta 39-vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *