Një 35-vjeçar është vënë në prangat e policisë, i cili kishte rreth 4 muaj që ishte arratisur nga burgu i Peqinit.

 

Në prangat e policisë ka rënë shtetasi me iniciale L. C., lindur në Tepelenë dhe banues në Tiranë, i cili kishte marrë leje, por nuk u kthye më.  35 vjeçari i dënuar me 9 vite burg për veprën penale “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike”.

 

Mbi të ndaluarin rëndon akuza “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *